• OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na wieszaczkach lub bez

Czasem potrzeba dużo i szybko / hurtowo i niezbyt drogo. W takich sytuacjach poszukujemy rozwiązań, które nie będą wymagać dużego nakładu pracy, za to szybko dadzą pożądany efekt. 

Rozwiązanie z wieszaczkami sprawdza się świetnie. Wisząca luźno tkanina wygląda naturalnie i bardziej przestrzennie niż na tzw „Flatshotach”, czyli zdjęciach na płasko. Ponadto w drodze postprodukcji można się łatwo pozbyć zbędnych elementów. Warunki oświetleniowe pozwalają na ładne oświetlenie trudnych białych tkanin.

 

About The Author

admin

No Comments

Leave a Reply

Renowacja rowerówProdukty Gabarytowe
0k
PHOTOS
0%
COMFORTABLE LOCATION
0k
SOCIAL MENTIONS
0
REGULAR CUSTOMERS
SAY HELLO, WE'RE HERE

BĄDŹMY W KONTAKCIE


Nasza Fotografia to sztuka użytkowa. Pozostanie tylko sztuką, jeśli puszczę wodze fantazji... Użytkowa będzie dopiero wtedy, jeśli jako zamawiający poświęcisz chwilę na kontakt z nami. Możliwe, że nie możesz nas odwiedzić i nie masz czasu przeglądać rozbudowanej oferty, ale wyceny potrzebujesz na już - załącz przynajmniej wzorcowy plik. Pokaż nam, co wypatrzyłeś u konkurencji, albo co Ci nie wychodzi domowymi metodami. To dla nas wskazówka, czego oczekujesz i jaki nakład pracy z naszej strony będzie wymagany. Możesz także zamówić naszą cyfrową ulotkę.

Address:

BoBrowiecka 11 b
00-728 Warszawa

Phone:

+48 603183079

Hours:

Mon-Fri 10am – 18pm
Sat-Sun 10am – 15am